چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی معاونت های آموزشی، تحقیقات و فناوری دانشگاه؛

جلسه سرپرستان و دبیران کمیته های تحقیقات دانشجویی کلان منطقه ۹ آمایشی کشور

جلسه سرپرستان و دبیران کمیته های تحقیقات دانشجویی کلان منطقه ۹ آمایشی کشور در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونتهای آموزش، تحقیقات و فناوری دانشگاه/ جلسه سرپرستان و دبیران کمیته های تحقیقات دانشجویی کلان منطقه ۹ آمایشی کشور در مورخ ۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور (فوکال پوینت کلان منطقه ۹) برگزار گردید.

دکتر مریم مرادی بیناباج سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن اعلام این خبر عنوان کرد : در این نشست که به منظور هم اندیشی در خصوص برنامه های عملیاتی و با حضور سرپرستان و دبیران دانشگاه های علوم پزشکی سبزوار، مشهد، خراسان شمالی، بیرجند و گناباد برگزار شد، هدف اصلی تحول و افزایش مشارکت در حوزه پژوهش دانشجو محور در حوزه کلان منطقه 9 بود.

وی اظهار داشت: امید است نتایج این نشست به هدفمندی و افزایش هرچه بیشتر دستاوردها و فعالیت های پژوهش دانشجویان در محیط دانشگاهی کمک نماید.

به گفته دکتر مرادی ایجاد زمینه مساعد جهت همفکری و هم افزایی فعالیت های تحقیقاتی پژوهشگران رشته های مختلف در کلان منطقه ۹ و گسترش دامنه فعالیت های پژوهشی مشترک به دیگر دانشگاه های کشور به منظور انجام پروژه های تحقیقاتی تاثیر گذار و کاهش فعالیت های تک محوری از دیگر مواردی بوده است که در این جلسه برآن تاکید شده است.

دبیر کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی، سرکار خانم سنا جعفرلو نیز در جلسه شورای دبیران کلان منطقه ۹ حضور یافته و به بحث و بررسی و تبادل نظر با دبیران دیگر دانشگاه ها پیرامون موضوعات مشترک پرداختند و همچنین تقویم برنامه های کمیته های کلان منطقه ۹ در ۶ ماهه دوم سال جاری تدوین و تصویب کردند.  

 در خاتمه دکتر مریم مرادی بیناباج ابراز امیدواری کرد تا برگزاری این نشست های مشترک باعث رشد و توسعه فعالیت های پژوهشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و کلان منطقه ۹ و نهایتا پیشرفت کشور گردد.

 

 

 

تاریخ درج خبر: چهارشنبه ١٠ آبان ١٤٠٢    / شماره خبر:  ١٧٣١٣  / تعداد بازدید:  969

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: