چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣


 چاپ    ارسال به دوست

 

 

روابط عمومی پردیس دانشگاه؛

کارگاه آموزشی مدیریت محتوای سایت(CMC) در پردیس دانشگاه برگزار شد

برگزاری کارگاه آموزشی « مدیریت محتوای سایت( CMC ) » با حضور کارشناسان و نمایندگان روابط عمومی و فناوری اطلاعات حوزه های مختلف دانشگاه

 

کارگاه آموزشی « مدیریت محتوای سایت( CMC )  » با حضور کارشناسان و نمایندگان روابط عمومی و فناوری اطلاعات حوزه های مختلف دانشگاه برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی پردیس دانشگاه، کارگاه آموزشی « مدیریت محتوای سایت( CMC )  » با حضور کارشناسان و نمایندگان روابط عمومی و فناوری اطلاعات حوزه های مختلف دانشگاه در روز سه شنبه 1401/09/08 در سالن سایت پردیس دانشگاه تشکیل گردید.

مهندس سعید شجاع مسئول نرم افزارها و پورتال دانشگاه در ابتدای دوره آموزشی از کارشناسان و نمایندگان خواست که در زمینه بروز بودن نرم افزارها و صحیح بودن اخبار سایت کوشا باشند و از کارگاه تشکیل شده استفاده کامل را ببرند.

دکتر علیرضا قربانی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نیز در ادامه ضمن اهمیت جایگاه روابط عمومی و فناوری اطلاعات به کارشناسان و نمایندگان سایت اعلام داشت: از فرصت ایجاد شده در زمینه ارتقای سطح علمی بر اساس قواعد و ملزومات روز دنیا در زمینه خبری و نرم افزاری جهت بهتر شدن سایت دانشگاه بهره­ مند شوند.

شایان ذکر است در پایان خانم شبانی مقدم اصول و مقدمات اولیه خبر را به اعضای شرکت کننده توضیح داد.

 

 

 

 

 

تاریخ درج خبر: سه شنبه ٨ آذر ١٤٠١    / شماره خبر:  ١٥٧٠٤  / تعداد بازدید:  3216

 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: