چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣

ثبت نام داوطلبین

ثبت نام داوطلبین دوره های دکتری تخصصی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به این شرح است:

پیرو ابلاغیه معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از این پس متقاضیان دوره دکتری تخصصی پژوهشی می بایست جهت شرکت در آزمون این دوره به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند.

داوطلبین مقطع دکتری تخصصی پژوهشی که علاقه مند به ادامه تحصیل در یکی از مراکز تحقیقاتی مجاز به برگزاری دوره در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار می باشند می بایست ابتدا از طریق سازمان سنجش در آزمون دکتری تخصصی پژوهشی ثبت نام نموده و پس از قبولی در آزمون و کسب ۳۰% آزمون کتبی ، علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی ادامه تحصیل بر اساس آیین نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی و دستور العمل مربوطه، شرایط اختصاصی را به دقت مطالعه نموده و تنها در صورتی که حداقل شرایط لازم جهت ثبت نام (که در قالب تذکر در ادامه این صفحه نیز آمده است) را دارا می باشند اقدام به ثبت نام نمایند.

تذکر:

همانگونه که در صفحه شرایط اختصاصی آمده است، حداقل شرط لازم برای تمامی داوطلبین در هنگام ارسال مدارک علاوه بر کسب حداقل ۳۰% آزمون کتبی، داشتن دو مقاله تحقیقی اصیل (original article) منتشر شده در مجلات نمایه شده در نمایه های بین المللی نوع ۱ (ISI Expanded list, PubMed) به عنوان نویسنده اول یا مسئول و همچنین تأییدیه قبولی در یکی از آزمونهای زبان انگلیسی که در شرایط اختصاصی آورده شده می باشد . ضمنا مدارک کسانی که فاقد شرایط حداقلی مزبور می باشند مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت. بدیهی در صورت عدم تایید مدارک توسط کمیته تخصصی وزارت بهداشت حقی برای داوطلب ایجاد نمی گردد.